Image

واتراستاپ کفی حفره دار

شرح محصول - واتراستاپ کفی حفره دار (OF)

واتراستاپ کفی حفره دار(OF)

واتراستاپ پی وی سی کف خواب

pvc waterstop 

واتراستاپ کفی حفره دار چیست؟

برای بتن ریزی سازه های آبی وسیع، امکان بتن ریزی یکپارچه کف، بدون در نظر گرفتن درز انبساطی، وجود ندارد. در صورت بتن ریزی کف های گسترده بدون در نظر گرفتن درز، احتمال ترک خوردگی و ایجاد درز در اثر نیروهای وارده در زمان اجرا و گیرش بتن و حتی در زمان بهره برداری وجود خواهد داشت . بدین منظور می بایست بتن کف در ابعاد کوچکتر به طور مثال 3*1 یا 2*1 و یا ابعاد دیگر قالب بندی شده و بتن ریزی گردد. در نتیجه ی این بتن ریزی، درزهای اجرایی و انبساطی به وجود خواهد آمد که بهترین راه را برای خروج آب و مایعات به بیرون و یا نفوذ آب و رطوبت از بیرون سازه به داخل هستند.به همین دلیل واتراستاپ ویژه ای با عنوان واتراستاپ حفره دار کفی طراحی و تولید شده است که مخصوص استفاده در درزهای اجرایی کف است. واتراستاپ کفی حفره دار، به صورت یک طرف آجدار و یک طرف صاف تولید می گردد، که نسبت به نوع واتراستاپ های دیواری دارای آجهای پهن تر و بلندتر می باشد.  واتراستاپ کفی حفره دار دارای چند آج با ارتفاع بلند است که از نظر ضخامت نیز به اندازه ای ضخیم در نظر گرفه شده اند که در اثر بتن ریزی خم نشوند و حالت ظاهری خود را از دست ندهند. علاوه بر آن آجهای کوچکی به صورت شیار در طول واتراستاپ عریض شده است، که مجموع این آج ها مانع نفوذ آب از فضای اتصال بین واتراستاپ و بتن خواهند شد و در واقع نقش یک سد آب بند را ایفا می کنند. واتراستاپ کفی حفره دار، دارای یک حفره یا سوراخ در مرکز قسمت عرضی خود می باشد که در طول واتراستاپ توسعه داده شده است، تا در اثر تنش های انقباضی و انبساطی سازه مقاومت بیشتری داشته باشد و پاره نشود. واتراستاپ کفی حفره دار عموماََ برای آب بندی درزهای انبساطی کف مورد استفاده قرار می گیرد. واتراستاپ کفی حفره دار عموماََ در عرضهای 24 و 30 سانتیمتر و ضخامت 4 تا 6 میلیمتر تولید می گردد. با توجه به نوع سازه و فشارهای هیدرواستاتیکی وارده، امکان تولید واتراستاپ کفی حفره دار در Elangation مختلف وجود دارد. به این واتراستاپ در اصطلاح واتراستاپ کف خواب نیز گفته می شود.

 به طور کلی این نوع واتراستاپ جهت آب بندی ژوئن درزهای انبساطی برای دیواره ها طراحی شده است. همچنین می توان گفت این محصول از pvc  مرغوب ساخته شده است . و درنهایت محصول ارائه شده عمری برابر با عمر سازه نیز می باشد.

واتراستاپ کفی حفره دار ، واتر استاپ کف خواب ، واتراستاپ

خواص ویژه

خواص ویژه واتر استاپ کفی حفره دار

 • مقاومت در برابر اسیدها و مواد  قلیایی
 • انعطاف پذیری زیاد در جهت طول و عرض
 • مقاومت كششی  بالاتر از استاندارد
 • مدت زمان کارایی برابر با عمر سازه

بیشتر بدانید ؛ واتراستاپ بنتونیتی 

موارد مصرف

موارد مصرف واتراستاپ کفی حفره دار

 • پیشگیری از عبور آب در درزهای اجرایی و انبساطی سازه ها
 • آب بندی درزهای سازه های بتنی در مجاورت آب و مایعات
 • آب بندی استخرها و دریاچه های مصنوعی
 • آب بندی سازه های هیدرولیكی
 • آب بندی سدها کانال ها و لوله های بتنی

 

قیمت واتراستاپ کفی حفره دار

قیمت واتراستاپ کفی حفره دار

 

 ردیف  شرح کالا بسته بندی    قیمت هر بسته
 1  قیمت واتراستاپ کفی حفره دار  رول 25m تماس بگیرید 

 

روش نصب

روش نصب واتراستاپ کفی حفره دار

روش نصب واتراستاپ کفی حفره دار چگونه است ؟

واتراستاپ را در محلی كه پیش بینی قطع بتن شده است قرار داده، طوری كه نیمی از عرض واتراستاپ  در بتن ریزی  اول و نیمه دیگر در بتن ریزی دوم دفن گردد . بتن را به آرامی ریخته تا واتراستاپ از محل نصب جدا نشود 
در مورد واتراستاپ حفره دار نیز روش به همین ترتیب می باشد  ، با این تفاوت كه حفره واتراستاپ دقیقا" در محل پیش بینی شده  درز انبساط قرار می گیرد.برای اتصال و تثبیت سازی واترستاپ در سازه ، از گیره هایی كه به این منظور طراحی شده استفاده کنید.

اتصال دو سر واترستاپ کفی حفره دار

روش های اتصال دور سر واتراستاپ کفی حفره دار چگونه می باشد ؟

برای اتصال دو سر واتراستاپ به دو صورت می توان عمل کرد :

 • به کمک دستگاه هویه دو سر واتراستاپ را گرم کرده تا به حالت مذاب درآید سپس دو سر واتراستاپ را بر روی یکدیگر قرار می دهیم تا اتصال انجام گردد که بعد از سرد شدن به صورت یکپارچه در می آید .
 • به وسیله چسبهای صنعتی که برای اتصال PVCنرم مناسب مي باشد اتصال دو سر واتراستاپ صورت می گیرد ، بدین ترتیب که تقریبا 30 سانتی متر از دو سر واتراستاپ را بصورت اورلب بر روی هم قرار داده و میان آنها را از چسب مورد نظر آغشته کرده و تحت فشار قرار می دهند تا کاملا یکدیگر را جذب کنند.

نگهداری

شرایط نگهداری واتراستاپ کفی حفره دار

درصورت نگهداری واتر استاپ ها در بسته بندی اصلی و باکشیدن چادر برای محافظت از تابش خورشید، اکسیژن و اُزن مقاومت های اعلام شده تا 12 ماه پایدار خواهند ماند.

واتراستاپ دمبلی حفره  دار                       ,                        واتراستاپ کفی تخت                           ,                            واتراستاپ بنتونیتی 

سوالات متداول

برای آب بندی درزهای انبساط کف سازه بتنی کدام نوع از واتراستاپ ها مناسب تر می باشد؟

برای آب بندی درزهای انبساط در کف سازه های آبی واتراستاپ کفی حفره دار مناسب می باشد . که به راحتی روی بتن مگر قابل نصب می باشد . 

سوالات متداول

حداکثر ازدیاد طول واتراستاپ استاندارد چقدر است ؟

مطابق استاندارد ازدیاد طول در حداکثر بارگذاری باید حداقل 350 درصد باشد . 

محصولات مرتبط - واتراستاپ

Image

PVC واترا ستاپ

Image

واتراستاپ دمبلی حفره دار

Image

واتراستاپ دیواری تخت

Image

واتراستاپ کفی تخت

Image

واتر استاپ بنتونیتی

Image

واتراستاپ دیواری حفره دار

Image

واتراستاپ دمبلی تخت

Image

گیره واتراستاپ

Image

واتر استاپ هیدروفیلی

درباره بتن پلاست

logowh

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی و کارخانه

آدرس : تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل : info@betonplast.com

تلفکس :

65423400  -  65423500  -  65423600 

65423700  -  65423800  -  65423900

ارتباط با واحد فروش

مدیر فروش ‌:

خانم دهقان

0912765911509127659116

کارشناس فروش :

خانم عمادی

09124201549 - 09120347805 

خدمات بتن پلاست

کاتالوگ محصولات

اخبار و مقالات 

Whatsapp Premium

با سلام
به سایت بتن پلاست خوش آمدین
برای طرح سوال در مورد وب سایت یا محصولات با کارشناسان ما میتونید مستقیم از طریق WhatsApp چت کنید. تیم فروش بتن پلاست همیشه پاسخگوی شما هستن.

    چت واتس اپ
Close and go back to page