Image

گیره واتراستاپ

شرح محصول - گیره واتراستاپ

گیره واتر استاپ

بست فلزی نگه دارنده واتر استاپ

گیره واتراستاپ چیست ؟ 

گیره واتر استاپ یا بست واتر استاپ از جنس ورق فولادی فرموله و تولید می شود و بهترین روش برای اتصال لبه های واتراستاپ به شبکه میلگردی می باشد. برای نصب واتر استاپ به سازه میلگردی ، نیاز به یک میله کمکی است تا گیره واتراستاپ روی آن قرار گیرد و در آخر نوار آب بندی واتر استاپ پی وی سی با فشار فکهای گیره فلزی واتر استاپ به شبکه میلگردی پیوند داده شود. توصیه می شود در هر 50 سانتیمتر از طول واتر استاپ یک عدد گیره واتر استاپ در هر طرف قرار دهید.

در بعضی از مواقع نظر بر این است که واتراستاپ توسط مفتول به شبکه میلگردی وصل گردد، البته به هیچ وجه این روش توصیه نمی شود . زیرا با سوراخ کردن واتر استاپ و رد کردن سیم مفتول ، احتمال کشیدگی در اثر بتن ریزی و در نهایت پارگی واتر استاپ وجود دارد . برای نصب واتراستاپ به سازه میلگردی به کمک سیم مفتول ، می بایست ابتدا لبه ها با فواصل منظم و با قطر مشخص پانچ گردد و در نهایت داخل سوراخهای ایجاد شده حلقه مخصوص فولاد قرار گیرد و فشرده شود تا در اثر رد کردن سیم مفتول ، استحکام و مقاومت کافی برای واتر استاپ در برابر پارگی وجود داشته باشد.

با این حال بهترین راه نگهداری واتراستاپ درون قفسه میلگردی تا قبل از بتن ریزی اتصال واتراستاپ توسط گیره فلزی واتر استاپ به سازه میلگردی می باشد . در این روش اتصال امکان جدا شدن و یا پارگی نوار آب بند واتراستاپ پی وی سی در هنگام بتن ریزی پایین است .

گیره واتراستاپ ، واتراستاپ 

بسته بندی

بسته بندی گیره واتر استاپ

بسته 1000 عددی

بیشتر بدانید ؛ واتراستاپ هیدروفیلی 

خواص ویژه

ویژگی گیره واتراستاپ

  • سبب نگهداری نوارهای واتراستاپ می شود.

  • لبه های نوار آب بند را ثابت می کند.

  • موجب عدم آسیب دیدگی نوار آب بند می شود.

  • سبب جوش و اتصال مناسب نوارهای واتراستاپ می گردد.

  • باعث می شود تا جداشدگی یا افتادگی واتراستاپ صورت نگیرد.

قیمت گیره واتراستاپ

قیمت گیره واتراستاپ

ردیف   شرح کالا  بسته بندی  قیمت هر بسته
 قیمت گیره واتراستاپ کیسه 1000 عددی  تماس بگیرید 

واتراستاپ هیدروفیلی                          ,                            واتراستاپ بنتونیتی                            ,                               PVC واتراستاپ 

سوالات متداول

مزیت واتراستاپ بنتونیتی و هیدروفیلی نسبت به واتراستاپ های PVC در درزهای اجرائی چیست ؟

امروزه تمامی کشورهای توسعه یافته از واتراستاپ های هیدروفیلی یا بنتونیتی برای آب بندی درزهای اجرائی استفاده می کنند . زیرا محل ثابت سازی واتراستاپ ها در بین آرماتورها می باشد و با گذشت چند سال از عمر سازه و بررسی شرایط آرماتورها و بتن مشاهده می کنیم آرماتورهای طولی و عرضی که در سمت آبگیر سازه قرار دارند به واسطه عبور آب از طریق درز سرد موجود بین مقاطع بتن ریزی شده و لوله های مویین ناشی از تبخیر آب بتن ، دچار ترک خوردگی می گردد . این نقصان عاملی جهت تشدید نفوذپذیری و کاهش شدید طول عمر سازه بتنی می باشد هیدروفیلی یا بنتونیتی علاوه بر سهولت و سرعت بسیار زیاد در نصب تمامی نواقص فوق الذکر را رفع می کنند .  

سوالات متداول

آزمایش واتراستاپ در برابر تاثیر میکرو ارگانیسم ها در خاک فعال چگونه است ؟

تاثیر میکرو ارگانیسم ها در خاک فعال بر روی واتراستاپ باید از طریق اندازه گیری مقاومت نوارهای آب بند واتراستاپ پس از دفن در خاک به مدت 12 ماه مطابق استاندارد تعیین شود . برای این منظور باید مقاومت کششی ، ازدیاد طول در حداکثر بار و مدول الاستیسیته تعیین شود و با مقادیر به دست آمده از انجام این آزمون بر روی نمونه های شاهد مقایسه و تغییرات آن بر حسب درصد گزارش شود . 

محصولات مرتبط - واتراستاپ

Image

PVC واترا ستاپ

Image

واتراستاپ دمبلی حفره دار

Image

واتراستاپ دیواری تخت

Image

واتراستاپ کفی تخت

Image

واتراستاپ دیواری حفره دار

Image

واتراستاپ کفی حفره دار

Image

واتراستاپ دمبلی تخت

Image

واتر استاپ بنتونیتی

Image

واتر استاپ هیدروفیلی

درباره بتن پلاست

logowh

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی و کارخانه

آدرس : تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل : info@betonplast.com

تلفکس :

65423400  -  65423500  -  65423600 

65423700  -  65423800  -  65423900

ارتباط با واحد فروش

مدیر فروش ‌:

خانم دهقان

0912765911509127659116

کارشناس فروش :

خانم عمادی

09124201549 - 09120347805 

خدمات بتن پلاست

کاتالوگ محصولات

اخبار و مقالات 

Whatsapp Premium

با سلام
به سایت بتن پلاست خوش آمدین
برای طرح سوال در مورد وب سایت یا محصولات با کارشناسان ما میتونید مستقیم از طریق WhatsApp چت کنید. تیم فروش بتن پلاست همیشه پاسخگوی شما هستن.

    چت واتس اپ
Close and go back to page