Image

کلاهک امن

شرح محصول - کلاهک امن

کلاهک امن

قطعه ی پلاستیکی به عنوان کلاهک امن در نوک میلگردهای آزاد

Hed Bar

شرح اسپیسر پلاستیکی کلاهک امن

کلاهک امن چیست؟

در حال حاضر مقوله ایمنی در محیط کاری برای مجریان محترم و کارفرمایان محترم ساختمانی و صنعتی در همه ی دنیا، امری ضروری بوده و لازم الاجرا می باشد و آئین نامه های مختلفی برای ایمنی کارکنان پروژه های ساختمانی گردآوری شده و توسط کارفرما اجرا می گردد . در این مقوله ها ایمنی همه ی خطرات و معضلاتی که در یک سازه بتنی می تواند برای کارکنان ایجاد خطر کند و سبب آسیب دیدگی و ایجاد جراحت برای پرسنل گردد ، پیش بینی شده و راههای جلوگیری از آن خطرات بصورت تئوری و یا دستورالعمل های لازم برای استفاده از ابزارهای خاص اعلام شده است . از جمله خطرات وجود داشته در پروژه های ساختمانی به ویژه سازه های بتنی، وجود نوک آزاد میلگردهای شبکه های میلگردی است که بنا به هر دلایلی امکان دارد در اثر برخورد با پرسنل ، ایجاد صدمه و جراحات جدی به وجود آورد . به همین دلیل پوشش نوک میلگرد آزاد در کارگاه ساختمانی از قطعه کلاهک امن بکار برده می شود . این قطعه طوری مدلسازی شده که به راحتی در سر میلگردها جا زده می شود و در صورتیکه مورد نیاز نباشد ، به راحتی خارج می گردد . معمولا رنگ قطعه ایمنی کلاهک امن، زرد یا نارنجی در نظر گرفته می شود تا در معرض دید بهتری برای کارکنان باشد. از دیگر مصارف عمده کلاهک امن پوشش سر میلگردهای رامکا برای متصل نشدن میلگرد با سطح قالب و انتقال خوردگی پس از باز کردن قالبها به داخل شبکه میلگردی می باشد.

به طور کلی این قطعه یک وسیله حفاظتی محسوب می شود که برای پوشاندن انتهای میلگردهای تقویت کننده در معرض دید (میلگرد) در سایت های ساختمانی طراحی و تولید شده است. این قطعه ها از پلاستیک ساخته می‌شوند،همچنین در اندازه‌های مختلف جهت تناسب با قطرهای مختلف میلگرد می باشند. اینگونه نیز میتوان عنواننمود که وظیفه اصلی آنها جلوگیری از صدمات ناشی از میلگرد با پوشاندن انتهای تیز میلگردهای بیرون زده است. بدون این قطعه ها، کارگران در معرض خطر تماس تصادفی با میلگردهای هستند که خطر آفرین می باشد و می تواند منجر به صدمات جدی گردد. علاوه بر این، این درپوش ها با محافظت از میلگرد در برابر رطوبت و عناصر محیطی می‌توانند باعث خوردگی شوند و در نهایت یکپارچگی ساختاری بتن را به خطر بیندازند، از پوسته شدن بتن جلوگیری می‌کند. در نهایت این قطعه نقش مهمی در تضمین ایمنی کارگران و طول عمر سازه های بتن مسلح ایفا دارا می باشد.

کلاهک ، کلاهک امن ، قطعات کمکی قالب بندی 

نحوه استفاده

نحوه استفاده اسپیسر پلاستیکی کلاهک امن

نحوه استفاده از کلاهک امن به چه شکل است؟

قطعه پلاستیکی کلاهک امن با توجه به قطر میلگرد انتخاب می گردد و در سر میلگردهای آزاد جایگذاری  می شود. شکل هندسی کلاهک امن میلگرد طوری در نظر گرفته شده می شود که بتوان برای قطرهای مختلف از آن استفاده نمود.

میزان مصرف

میزان مصرف اسپیسر پلاستیکی کلاهک امن

میزان استفاده از کلاهک امن چه تعداد است ؟ 

میزان مصرف کلاهک امن میلگرد با توجه به تعداد سر میلگردهای آزاد سازه میلگردی که نیاز به پوشش دارند و بصورت عمودی یا افقی قرار گرفته اند، تعیین می گردد .

قیمت

قیمت اسپیسر پلاستیکی کلاهک امن 

 ردیف  شرح کالا  بسته بندی   قیمت هر بسته 
 1 قیمت اسپیسر پللاستیکی کلاهک امن   2000 عدد تماس بگیرید 

نکات مهم

نکـات مهم در مورد اسپیسر پلاستیکی کلاهک امن

نکات ضروری در زمان استفاده از کلاهک امن چیست؟

  • عدم استفاده از کلاهک امن میلگرد جهت ایجاد ایمنی نوک میلگردهای آزاد ، در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا موجب اعلام تعطیلی کار از سوی کارفرما خواهد شد.
  • قطعه ی پلاستیکی کلاهک امن میلگرد قطعه ای ارزان و مقرون به صرفه است ولی عدم استفاده از آن می تواند خسارات به مراتب پر هزینه ای را در بر داشته باشد.
  • توجه شود با توجه به توان قطعه ی کلاهک امن میلگرد. برای جای دادن میلگرد از نظر قطر، نسبت به انتخاب سایز مناسب اقدام شود.

بیشتر بدانید ؛ کلاهک قارچی امن 

بسته بندی

 بسته بندی اسپیسر کلاهک امن 

بسته بندی کلاهک امن چگونه می باشد ؟ 

نام محصول سایزمیلگرد تعداد در بسته وزن بسته
Name Size Packing (QTY) WEIGHT (KG)

اسپیسر کلاهک امن

Hedbar S

 16 - 8 2000 10

کلاهک قارچی امن                        ,                            پایه مخروطی میلگرد                          ,                            لوله آجدار پلاستیکی   

سوالات متداول

سوالات متداول

برای حفظ ایمنی سر میلگرد های انتظار یا میلگردهای آزاد در پروژه ها اسپیسر و یا قطعه ای وجود دارد؟

 

کلاهک امن و کلاهک قارچی دو قطعه ی کارآمد و ایمن برای محافظت سر میلگردهای آزاد از قبیل آرماتورهای انتظار است که ممکن است در اثر برخورد برای کارگران ایجاد آسیب و ضایعه نماید . برای تولید کلاهک امن و کلاهک قارچی از رنگ زرد استفاده شده است تا دید بهتری داشته باشند . 

 

محصولات مرتبط - قطعات کمکی قالب بندی بتن

Image

میان بلت آب بند پلاستیکی

Image

رابط میان بلت

Image

نوار درزگیر قالب

Image

غلاف دو سر مخروط

Image

درپوش قالب

Image

کلاهک قارچی امن

Image

غلاف مخروطی سنگین

Image

پایه مخروطی میلگرد

Image

آب بند لاستیکی لبه دار

Image

مهره مخروطی پلاستیکی

Image

لوله آجدار پلاستیکی

Image

آب بند لاستیکی ساده

Image

مخروطی میان بلت

Image

قوطی کلید و پریز دیواري

Image

قوطی کلید و پریز سقفی

Image

مخروطی میان بلت فنري

درباره بتن پلاست

logowh

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی و کارخانه

آدرس : تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل : info@betonplast.com

تلفکس :

65423400  -  65423500  -  65423600 

65423700  -  65423800  -  65423900

ارتباط با واحد فروش

مدیر فروش ‌:

خانم دهقان

0912765911509127659116

کارشناس فروش :

خانم عمادی

09124201549 - 09120347805 

خدمات بتن پلاست

کاتالوگ محصولات

اخبار و مقالات 

Whatsapp Premium

با سلام
به سایت بتن پلاست خوش آمدین
برای طرح سوال در مورد وب سایت یا محصولات با کارشناسان ما میتونید مستقیم از طریق WhatsApp چت کنید. تیم فروش بتن پلاست همیشه پاسخگوی شما هستن.

    چت واتس اپ
Close and go back to page