Image

پایه مخروطی میلگرد

شرح محصول - پایه مخروطی میلگرد

اسپیسر پلاستیکی پایه مخروطی میلگرد

قطعه ی پلاستیکی برای جلوگیری از خوردگی میلگرد

Conic Bar Cover

شرح اسپیسر پایه مخروطی

اسپیسر پایه مخروطی میلگرد چیست؟

در شماری از پروژه های بتنی مانند تولید لوله های بتنی پیش ساخته یا اجرای منهول ها، شبکه های میلگردی در وهله اول بیرون از قالب بافته شده و پس از آن درون قالب قرار می گیرد. قبل از قرار گیری داخل قالب و یا حتی در هنگام قرارگیری در قالب ، معمولا شبکه های میلگردی به حالت انتظار روی زمین یا پالت قرار داده می گیرند ، تا به تعداد مورد نظر، شبکه های میلگردی آماده گردد و پس از آن به درون قالب هدایت شده و بتن ریزی صورت می گیرد . شبکه های میلگردی وقتی که روی زمین و یا روی پالت در حالت انتظار تا مرحله قرارگیری در قالب و بتن ریزی قرار می گیرند ، امکان دارد تحت تاثیر عوال مخرب و خورنده محیطی قرار گیرند ، اللخصوص یون های موجود در خاک اکسیده شوند، که این موضوع مکرراً بعد از اتمام عملیات بتن ریزی و بازکردن قالبها در سر میلگردهایی که در زمان انتظار مورد تماس با خاک بوده اند ، بصورت زنگار و اکسید شدگی کاملا قابل مشاهده است . برای حل این مشکل قطعه ی پلاستیکی پایه مخروطی میلگرد طراحی شده است که در مدت زمان انتظار شبکه های میلگردی، در نوک میلگردهایی که با سطح زمین یا خاک یا پالت در تماس هستند نصب می گردد و انتقال خوردگی به فولاد جلوگیری می کند . در حقیقت این قطعات به عنوان پایه شبکه های میلگردی هنگام قرار گرفتن روی سطح زمین ایفای نقش می کنند تا نوک میلگردها مستقیم با زمین برخورد نکند و در تماس با یون های مخرب موجود در خاک، خوردگی را به شبکه میلگردی منتقل ننماید .

به طور کلی این محصول یک قطعه پلاستیکی با پایه مخروطی برای میلگرد و همچنین یک لوازم جانبی ساختمانی محسوب می شود که جهت حفظ موقعیت و فاصله صحیح میلگرد در سازه های بتنی استفاده می شود. قادر می باشد این این اطمینان را دهد که میلگرد در هنگام ریختن بتن در جای خود باقی مانده و به دلیل مساحت پایه بزرگتر از یک تکیه گاه پایدار برخوردار می باشد. این نوع اسپیسر به ویژه در کاربردهایی مانند تیرهای زمینی مفید می باشد و می تواند از سوراخ شدن لایه پلی اتیلن که به عنوان مانع رطوبت استفاده می شود جلوگیری نماید. علاوه بر این، از شکستگی جلوگیری می‌کنند.

پایه مخروطی ، پایه مخروطی میلگرد ، قطعات کمکی قالب بندی 

نحوه استفاده

نحوه استفاده اسپیسر پایه مخروطی میلگرد

نحوه استفاده از اسپیسر پایه مخروطی به چه شکل است؟

پس از بافته شدن میلگردهای شبکه و قبل از قرار گرفتن روی زمین یا خاک یا پالت در سر میلگردهایی که با پالت یا زمین در تلاقی هستند جای گذاری می گردد .

بیشتر بدانید ؛ لوله آجدار پلاستیکی 

میزان مصرف

میزان مصرف اسپیسر پایه مخروطی میلگرد

میزان مصرف اسپیسر پایه مخروطی چگونه است؟

میزان استفاده قطعه پلاستیکی پایه مخروطی میلگرد، با توجه به تعداد سر میلگردهای درگیر با پالت یا زمین مشخص می شود. یا به عبارتی با تعداد نوک میلگردهای عمودی شبکه میلگردی برابر است.

قیمت

قیمت اسپیسر پایه مخروطی میلگرد 

 ردیف  شرح کالا  بسته بندی  قیمت هر بسته 
قیمت اسپیسر پایه مخروطی میلگرد سایز 18-12   800 عدد تماس بگیرید  

نکات مهم

نکـات مهم در مورد اسپیسر پلاستیکی پایه مخروطی میلگرد

نکات ضروری در زمان استفاده از اسپیسر پایه مخروطی میلگرد چیست؟

  • قطعه پلاستیکی پایه مخروطی میلگرد مخصوص استفاده در نوک شبکه های میلگردی در تلاقی با زمین یا پالت طراحی شده است و در مواقع خاص از نمونه رنگی آنها می توان به عنوان کلاهک امن در سر میلگردهای آزاد نیز بکار برد .
  • اگر کوچکترین خوردگی به شبکه میلگردی وارد گردد در طول مدت زمان کوتاه، مانند ویروس به همه نقاط شبکه میلگردی منتقل شده و خسارات زیانباری به سازه وارد خواهد شد.
  • قسمت کارگیر قطعه پلاستیکی پایه مخروطی میلگرد ، حالت مخروطی می باشد. لذا موقع جا زدن روی میلگرد تا انتهایی ترین جای ممکنه بفشارید تا لق نزده و ایستایی مناسبی داشته باشد.

بسته بندی

بسته بندی اسپیسر پلاستیکی پایه مخروطی میلگرد 

بسته بندی اسپیسر پلاستیکی پایه مخروطی میلگرد چگونه می باشد ؟ 

نام محصول ابعاد پوشش بتنی سایز میلگرد تعداد در بسته وزن بسته
Name Size Concrete Cover Bar size Packing (QTY) WEIGHT (KG)

اسپیسر پایه مخروطی میلگرد

Conic bar cover

30/12-18 30 mm 12-18 800 8/8

کلاهک امن                        ,                              کلاهک قارچی امن                            ,                             لوله آجدار پلاستیکی 

سوالات متداول

چه تفاوتی بین قوطی کلید و پریز دیواری و قوطی کلید و پریز سقفی از نظر کاربرد وجود دارد؟

 

قوطی کلید وپریز برق ( سوئیچ باکس ) مخصوص تعبیه محل نصب کلید و پریز برق در دیوارهای تمام بتنی است . به این ترتیب که حین فرآیند آرماتور بندی و قالب بندی قوطی ها در محل مورد نظر بابست های مخصوص نصب می شود و همه لوله های برق داخل سازه اجرا شده و به قوطی کلید و پریز برق رسانده می شود . پس از بتن ریزی فضای خالی مناسب برای نصب کلید و پریز برق در دیوار بوجود می آید که به راحتی می توان داخل آن کلید و پریز برق را نصب نمود . قوطی کلید و پریز برق دارای درب مخصوص است که پس از اتمام بتن ریزی به راحتی برداشته می شود . این درب بخاطر آن است که در حین عملیات بتن ریزی شیره بتن داخل قوطی کلید و پریز برق نرود تا در حین نصب کلید و پریز خلل ایجاد نشود . همچنین فرق قوطی کلید و پریز سقفی و قوطی کلید و پریز دیواری در این است که قوطی دیواری عمق 8 سانتی متری می باشد و مخصوص نصب کلید و پریزهای برق و نوع قوطی کلید و پریز سقفی دارای عمق 5 سانتی متری می باشد و مخصوص تعبیه محل نصب لوستر و چراغهای سقفی می باشد . 

 

سوالات متداول

محصولات مرتبط - قطعات کمکی قالب بندی بتن

Image

کلاهک امن

Image

رابط میان بلت

Image

نوار درزگیر قالب

Image

غلاف دو سر مخروط

Image

درپوش قالب

Image

کلاهک قارچی امن

Image

غلاف مخروطی سنگین

Image

میان بلت آب بند پلاستیکی

Image

آب بند لاستیکی لبه دار

Image

مهره مخروطی پلاستیکی

Image

لوله آجدار پلاستیکی

Image

آب بند لاستیکی ساده

Image

مخروطی میان بلت

Image

قوطی کلید و پریز دیواري

Image

قوطی کلید و پریز سقفی

Image

مخروطی میان بلت فنري

درباره بتن پلاست

logowh

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی و کارخانه

آدرس : تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل : info@betonplast.com

تلفکس :

65423400  -  65423500  -  65423600 

65423700  -  65423800  -  65423900

ارتباط با واحد فروش

مدیر فروش ‌:

خانم دهقان

0912765911509127659116

کارشناس فروش :

خانم عمادی

09124201549 - 09120347805 

خدمات بتن پلاست

کاتالوگ محصولات

اخبار و مقالات 

Whatsapp Premium

با سلام
به سایت بتن پلاست خوش آمدین
برای طرح سوال در مورد وب سایت یا محصولات با کارشناسان ما میتونید مستقیم از طریق WhatsApp چت کنید. تیم فروش بتن پلاست همیشه پاسخگوی شما هستن.

    چت واتس اپ
Close and go back to page