مجموعه محصولات تولیدی شرکت شیمیایی بتن پلاست

چسب های ساختمانی

Image

چسب آب بندي نانو x100

Image

چسب سنگ آنتیک خمیری

Image

X نانو درزگیر کاشی 50

Image

نانو چسب بتن استحکامی

Image

ملات ضد اسید

Image

پودر بندکشی پلیمری

Image

نانو چسب بتن آب بند

Image

رزین براق کننده سنگ آنتیک

Image

چسب کاشی خمیری ابتکار

Image

چسب کاشی پودری ابتکار

Image

چسب کاشی خمیری پلیمری

Image

چسب کاشی پودری

Image

چسب کاشی خمیری پروفاب

Image

چسب کاشی پودری پروفاب

Image

چسب بتن

چسب بتن یکی از افزودنی های پر اهمیت در صنعت بتن می باشد. چسب بتن برای ترمیم بتن،آب بندی، ترمیم بافت های قدیمی بتن، افزایش مقاومت بتن، جلوگیری از ترک بتن، افزایش خواص شیمیایی و مکانیکی و... مورد استفاده قرار می گیرد. چسب های بتن به دو دسته اپوکسی و لاتکس (پلیمری) تقسیم می شوند که همه ی آن ها یا شامل پلیمر هستد یا هنگام واکنش شیمیایی تشکیل می شوند. پلیمر ها باعث چسبندگی چسب ها می شوند.

چسب آب بندی X100 بر پایه تکنولوژی نانو ، بعد از مخلوط شدن با بتن موجب افزایش خواص رئولوژیکی بتن در حالت خمیری می شود که علاوه بر آن چسبندگی اجزای تشکیل دهنده طرح اختلاط را افزایش می دهد . همچنین در فضاهای خالی بین سنگدانه ها ، پس از خشک شدن یک پلیمر سخت تشکیل شده و در نهایت تراکم و انسجام را افزایش داده و نفوذ پذیری را قطع می کند. این ماده بعد از خشک شدن به هیچ وجه در آب حل نمی شود. همچنین استفاده از فناوری نانو در تولید چسب آب بندی x100 باعث بهتر شدن خواص کلی این محصول نسبت به موارد مشابه شده است.

نانو چسب بتن استحکامی پس از ترکیب و پراکنده شدن در مخلوط بتنی ، قدرت چسبانندگی ذرات مخلوط بتنی را افزایش داده و علاوه بر آن با تشکیل پلیمری در فضاهای خالی بین سنگدانه ها، پس از خشک شدن به روش پلاستیک ایجاد می شوند، این فضاهای خالی را پر نموده و نفوذ پذیری را بطور چشمگیری کاهش می دهد. ماده چسب بتن استحکامی پس از سخت شدن بتن ، کاملا خشک شده و دیگر قابلیت انحلال در آب را نخواهد داشت.
چسب بتن آب بند یک کوپلیمر مصنوعی است که بعد از ترکیب و پراکنده شدن در مخلوط بتنی ، قدرت چسبانندگی ذرات مخلوط بتنی را ارتقاء داده و علاوه بر آن با تشکیل فیلم پلیمری در فضاهای خالی بین سنگدانه ها، پس از خشک شدن به روش پلاستیک این فضاهای خالی را پر نموده و نفوذ پذیری را به میزان آشکاری کاهش می دهد. نانو چسب بتن آب بند پس از سخت شدن بتن ، کاملا خشک شده و دیگر قابلیت انحلال در آب را نخواهد داشت.

 کاربرد چسب بتن

از چسب بتن برای افزایش میزان چسبندگی بتن تازه برای چسبیدن به بتن قدیمی در پروژه های تعمیراتی استفاده می شود که میزان چسبندگی بتن را با سطح قدیمی بسیار افزایش می دهد. همچنین این ویژگی در نماسازی بر روی بتن قدیمی نیز بکار می رود. چسب سیمان سفید از خروج آب جلوگیری کرده و مانع تفکیک دانه های ریز و درشت می شود و برای آب بندی بتن بکار می رود. اگر سازه های بتنی دچار آسیب دیدگی شده باشند با چسب بتن می توان آنها را ترمیم کرد و به عنوان ترمیم کننده بتن استفاده کرد. از دیگر موارد کاربرد چسب بتن جهت استخر های بتنی، آب بندی بتن مخازن، ترمیم اغلب سازه های بتنی آسیب دیدگی بتن مانند کانال آب، کف سالن های صنعتی، باند فرودگاه، سد ها، پایه پل و ستون ها می باشد.

ویژگی های چسب بتن

چسب بتن باعث افزایش چسبندگی بسیار زیاد در بتن می شود که این این ویژگی باعث بالا بردن چسبندگی بتن جدید یا مصالح جدید بر روی بتن یا مصالح قدیمی است.
از ویژگی های دیگر چسب بتن بالا بردن مقاومت های کششی و خمشی بتن، جلوگیری از به وجود آمدن ترک در بتن و افزایش عمر و دوام سازه های بتنی می باشد.

 خواص چسب بتن

 1. همانطور که از نام آن مشخص است ویژگی بارز چسب بتن، افزایش زیاد چسبندگی در بتن است.
 2. کاهش نفوذ پذیری در بتن
 3. بالا بردن مقاومت مکانیکی و طول عمر بتن
 4. بالا بردن مقاومت در برابر مواد شیمیایی
 5. کم شدن چشم گیر ترک و افزایش حجم بتن
 6. افزایش مقاومت در خمیدگی بتن
 7. افزایش نفوذ پذیری و مقاومت بتن در مقابل یخ زدگی
 1. آیا پودر بندکشی آجر در برابر باران های اسیدی و تابش آفتاب مقاومت دارد؟

بله. پودر بندکشی آجر به دلیل داشتن مواد پلیمری مقاوم در برابر UV ، باران های اسیدی و ترکیبات شیمیایی عمر مفید و کارآیی بسیار بالایی را دارا می باشد.

 1. روش استفاده از پودر بندکشی آجر و میزان مصرف آن به چه صورت می باشد ؟

با توجه به ضخامت و عمق بندها میزان مصرف محصول متفاوت خواهد بود و میزان مصرف دقیقی نمی توان در نظر گرفت. کافی است هر کیسه 20 کیلویی با 4 الی 5 لیتر آب ترکیب شده و استفاده شود.

توجه: حداقل 48 ساعت بعد از نصب آجر بندکشی انجام شود.

 1. آیا پودر بندکشی آجر نیز دارای رنگبندی می باشد؟

بله. پودر بندکشی آجر در رنگهای متنوع  در بسته بندی 20 کیلویی تولید و قابل سفارش گذاری می باشد.

 1. استفاده از پودر بندکشی آجر چه مزایایی دارد؟
 • افزایش کیفیت و سرعت عمل بندکشی آجر نسبت به سایر مصالح بندکشی
 • چسبندگی و انعطاف پذیری بالا
 • منع ترک خوردگی درزهای آجر نما
 1. نحوه بند کشی آجر نسوز، دکوراتیو و چگونه است؟

نحوه بندکشی آجر دکوراتیو به این صورت است که ابتدا بندهای افقی و سپس بندهای عمودی، بندکشی می شوند. در انتها با یک فرچه پلاستیکی تمیز، ملات باقی مانده روی سطح آجر را پاک می کنیم.

درباره بتن پلاست

logowh

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی و کارخانه

آدرس : تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل : info@betonplast.com

تلفکس :

65423400  -  65423500  -  65423600 

65423700  -  65423800  -  65423900

ارتباط با واحد فروش

مدیر فروش ‌:

خانم دهقان

0912765911509127659116

کارشناس فروش :

خانم عمادی

09124201549 - 09120347805 

خدمات بتن پلاست

کاتالوگ محصولات

اخبار و مقالات 

Whatsapp Premium

با سلام
به سایت بتن پلاست خوش آمدین
برای طرح سوال در مورد وب سایت یا محصولات با کارشناسان ما میتونید مستقیم از طریق WhatsApp چت کنید. تیم فروش بتن پلاست همیشه پاسخگوی شما هستن.

    چت واتس اپ
Close and go back to page