Image

کاردک بندکشی و ماهیچه کشی

شرح محصول - کاردک بندکشی و ماهیچه کشی

شرح کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب

کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب چیست ؟

شرکت شیمیایی بتن پلاست کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب را برای بالا بردن کیفیت بندکشی و ماهیچه کشی 2 عدد کاردک ویژه بندکشی با گوشه های متفاوت از نظر شکل هندسی مدلسازی و طراحی و تولید نموده است که علاوه بر اینکه از آن برای لبه های تیغه ای جهت تسطیح خمیر بندکشی پروفاب میان بندها استفاده می شود ، هر گوشه به نحوی طراحی شده است تا بتوان ماهیچه کشی به فرم پخی و کمانی محدب و مقعر به وجود آورد.

کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب این قابلیت را ایجاد می کند که کلیه کارهایی که برای ترمیم و پر کردن درزها و بندها و ماهیچه کشی در خانه مورد نیاز است به راحتی و بدون نیاز به هرگونه تخصص و مهارت ، صورت گیرد . به همراه هر تیوپ نانو خمیر بندکشی پروفاب 2 عدد کاردک ویژه ارائه می شود .

توصیه می گردد که حتما پس از استفاده و تمام شدن کار ، کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب با آب شسته شده تا تمیز شوند و داخل جعبه ابزار قرار گیرند. زیرا می توانند به عنوان یک ابزار دائمی مورد کاربرد قرار گیرند.

کاردک ، بندکشی کاشی و سرامیک ، گروه محصولات پروفاب 

خواص و اثرات

خواص و اثرات کاردک خمیر بندکشی 

جهت افزایش کیفیت بندکشی و ماهیچه کشی 2 عدد کاردک ویژه بندکشی با گوشه های متفاوت از نظر شکل هندسی طراحی و تولید شده است که علاوه بر اینکه از لبه های تیغه ای آن برای تسطیح خمیر بندکشی پروفاب میان بندها بکار برده می شود ، هر گوشه به شکلی طراحی و مدلسازی شده است تا بتواند ماهیچه کشی به فرم پخی و کمانی محدب و مقعر به وجود آورد.کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب این را ممکن می سازد که کلیه کارهایی که برای ترمیم و پر کردن درزها و بندها و ماهیچه کشی در خانه مورد نیاز است به راحتی و بدون نیاز به تخصص خاصی ، انجام گیرد . به همین علت به همراه هر تیوپ نانو خمیر بندکشی پروفاب 2 عدد کاردک ویژه ارائه می شود .

پیشنهاد می شود که حتما بعد از استفاده و اتمام کار، کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب را با آب بشوئید و تمیز کرده و داخل جعبه ابزار قرار دهید زیرا کاردک ها می توانند به عنوان یک ابزار دائمی مورد استفاده قرار گیرند.

کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب هنگام نصب کاشی کمک میکند تا کار بسیار تمیز و منظم به اتمام برسد به این طریق که ابتدا زیر کار را با تیشه باید کمی زخمی کرد ،سپس ابزار کارهای مخصوص را از جمله کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب و خمیر بندکشی آماده کرده ، سپس خمیر بندکشی را با کمی آب آغشته میکنیم و با کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب به متراژحدود یک متر مربع به دیوار میکشیم.

پس از آن کاشی را با کمی فشار نصب کرده و تراز مینماییم بعد از چندین ساعت عملیات بندکشی را انجام میدهیم و کار بعد از 24 ساعت قابل تحویل و استفاده خواهد بود. همانطور که می دانید خمیر بندکشی محصولی آماده و بسیار کارآمد می باشد و جهت انواع بندکشی های جدید و قدیمی کاشی و سرامیک با خاصیت واترپروف کنندگی بدون نیاز به افزودن هرگونه حلال برای بندکشی بکار می رود .خمیر بندکشی پروفاب از کلیه چسب های کاشی و سرامیک خمیری موجود در بازار قدرت چسبانندگی بالاتری داشته و به راحتی می توان کاشی های جدا شده را به کمک این محصول به راحتی چسباند.

روش مصرف

روش مصرف کاردک خمیر بندکشی

 

استفاده از خمیر بندکشی بسیار سهل و بدون زحمت بوده خمیر بندکشی نسبت به روش های متداول قدیمی مقرون به صرفه تر (کم هزینه تر) و سریعتر است که به راحتی با کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب یا قلم مو در بندهای کاشی و سرامیک قابل اجرا می باشد ، اگر از خمیر بندکشی استفاده کرده باشید متوجه شده اید که علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب به طبقات پایین ، مانع بوجود آمدن لجن در بین درزها و بندها می شود، خمیر بندکشی در رنگ های متنوع تولید و به بازار عرضه شده است.

 بیشتر بدانید ؛ خمیر بندکشی جعبه ای 

کاربردها

کاربرد کاردک خمیر بندکشی

 

به طور کلی می توان گفت باید خمیر بندکشی پروفاب را با فشار تیوپ بین بند دو کاشی اجرا کنید ، سپس توسط کاردک ویژه بندکشی و ماهیچه کشی پروفاب ، کاردک کشی کرده تا علاوه بر هدایت خمیر بندکشی پروفاب به عمق بندها ، سطح خمیر با سطح کاشی یکسان گردد . توسط دستمال جاذب ، آثار به جای مانده از محصول را از سطح کاشی و سرامیک پاک نمائید .

خمیر بندکشی استندی                          ,                          خمیر بندکشی پکی                                 ,                            خمیر بندکشی جعبه ای 

محصولات مرتبط - گروه محصولات پروفاب

Image

آب گریز کننده آردواز سیمانی

Image

چسب تقویتی ملات بندکشی

Image

چسب آب بندی نانو

Image

آب گریز کننده سطوح گچی

Image

چسب تقویتی چسب کاشی

Image

چسب تقویتی سیمان کاری

Image

پاک کننده سیمان و شوره از آجر

Image

پاک کننده سیمان از ابزار فلزی

Image

آب بند کننده کف بالکن و تراس

Image

چسب تقویتی گچ کاری

Image

پاک کننده سیمان از کاشی

Image

کاردک بندکشی و ماهیچه کشی

Image

خمیر بندکشی آب بند

Image

چسب آب بندی درز کاشی و سرامیک

Image

خمیر بندکشی جعبه ای

Image

رزین براق کننده سنگ آنتیک

Image

عایق و آب بند کننده سطوح نانو

Image

خمیر بندکشی پکی

درباره بتن پلاست

logowh

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی و کارخانه

آدرس : تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل : info@betonplast.com

تلفکس :

65423400  -  65423500  -  65423600 

65423700  -  65423800  -  65423900

ارتباط با واحد فروش

مدیر فروش ‌:

خانم دهقان

0912765911509127659116

کارشناس فروش :

خانم عمادی

09124201549 - 09120347805 

خدمات بتن پلاست

کاتالوگ محصولات

اخبار و مقالات 

Whatsapp Premium

با سلام
به سایت بتن پلاست خوش آمدین
برای طرح سوال در مورد وب سایت یا محصولات با کارشناسان ما میتونید مستقیم از طریق WhatsApp چت کنید. تیم فروش بتن پلاست همیشه پاسخگوی شما هستن.

    چت واتس اپ
Close and go back to page