Image

تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

شرح محصول - تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

شرح تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

همتراز کاشی و سرامیک (تراز کننده کاشی و سرامیک) مدل پیچی پاور تراز کننده پیچی پاور جدیدترین تراز کننده کاشی و سرامیک در ایران می باشد که توسط گروه فنی و مهندسی شرکت شیمیایی بتن پلاست طراحی و تولید و به بازار ارائه گردیده است. همتراز کاشی و سرامیک پیچی پاور از دو قطعه کلیپس و مهره ( گوه ) تشکیل شده است . کلیپس کاشی تراز پیچی نسبت به کلیه مدلهای پیچی مشابه به مراتب دارای کیفیت بالاتری می باشد و در طراحی دنده ها و گام آن ها دقت ویژه ای شده است تا مهره با قدرت بیشتری بتواند کاشی و سرامیک را همسطح نماید . مهره همتراز پیچی پاور ، کاملا منحصر به فرد بوده و از نظر فرم هندسی و طراحی بی نظیر می باشد . مهره یا گوه همتراز پیچی پاور نسبت به کلیه مدل های مشابه دارای قدرت و وزن و کارایی به مراتب بالاتری می باشد و با قدرت بالای خود به کمک نیروی پیچشی و فشاری دو سطح را کاملا نسبت به هم تراز نموده و کاملا همسطح می کند .
برای بستن مهره همتراز پیچی پاور روی کلیپس همتراز پیچی پاور نیاز به هیچگونه انبر یا آچار خاصی نمی باشد و با دست و به کمک گوشواره های در نظر گرفته شده در دو طرف همتراز کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور به راحتی دو لبه نسبت به هم ، همسطح می شوند. همتراز کاشی و سرامیک پیچی پاور یک ابزار همیشگی بوده و با توجه به طراحی خاص و استقامت بسیار بالا ، هرگز نمی شکند و بعد از هر بار استفاده می توان آن را درون جعبه ابزار نگهداری نمود و به عنوان یک ابزار همیشگی برای نصب کاشی و سرامیک نگهداری نمود و در پروژه های بعدی مورد استفاده قرار داد. کلیپس همتراز کاشی و سرامیک پیچی پاور یک بار مصرف بوده و پس از هر بار استفاده که پایه از ستون جدا می شود ، دیگر قابل استفاده نیست.برای بستن مهره روی کلیپس همتراز پیچی پاور نیاز به هیچ گونه انبر یا آچار نیست و به راحتی بسته می شود . به راحتی می توان ادعا نمود که همتراز کننده پیچی پاور ، قویترین مدل همتراز کاشی و سرامیک در ایران بوده و حتی نسبت به همه انواع تراز کننده هایی که توسط انبر ، بسته می شوند ، قوی تر است.

روش مصرف

روش استفاده از تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

ابتدا ملات نصب کاشی یا چسب کاشی و سرامیک را روی سطح اجرا نمائید . کاشی یا سرامیک اول را در محل مورد نظر جای گذاری نمائید. با توجه به فاصله بند مورد نظر برای فاصله بین دو کاشی ، صلیب کاشی با اندازه مورد نظر را میان بندها جای گذاری نمائید. با توجه به ابعاد کاشی و سرامیک ، تعداد مورد نیاز کلیپس همتراز کاشی و سرامیک (تراز کننده کاشی و سرامیک) پیچی پاور را جای گذاری نمائید.پس از جمع آوری کلیپس و گوه های تراز کاشی و سرامیک پیچی پاور ، بندکشی نموده و پس از خشک شدن سازه آماده بهره برداری است، سرامیک های طرفین را جای گذاری نموده و مهره یا گوه همتراز پیچی پاور را روی کلیپس ببندید و تا اندازه ای که جا دارد بپیچانید تا کاشی و سرامیک ها نسبت به هم ، همتراز شوند. پس از اینکه ملات کاشیکاری یا چسب کاشی و سرامیک به گیرش اولیه خود رسید با اعمال ضربه توسط نوک کفش یا چکش بصورت جانبی ، کلیپس همتراز پیچی پاور شکسته و جدا می شود .

میزان مصرف

میزان استفاده از تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

ابتدا ملات نصب کاشی یا چسب کاشی و سرامیک را روی سطح اجرا نمائید . کاشی یا سرامیک اول را در محل مورد نظر جای گذاری نمائید. با توجه به فاصله بند مورد نظر برای فاصله بین دو کاشی ، صلیب کاشی با اندازه مورد نظر را میان بندها جای گذاری نمائید. با توجه به ابعاد کاشی و سرامیک ، تعداد مورد نیاز کلیپس همتراز کاشی و سرامیک (تراز کننده کاشی و سرامیک) پیچی پاور را جای گذاری نمائید. پس از جمع آوری کلیپس و گوه های تراز کاشی و سرامیک پیچی پاور ، بندکشی نموده و پس از خشک شدن سازه آماده بهره برداری است، سرامیک های طرفین را جای گذاری نموده و مهره یا گوه همتراز پیچی پاور را روی کلیپس ببندید و تا اندازه ای که جا دارد بپیچانید تا کاشی و سرامیک ها نسبت به هم ، همتراز شوند. پس از اینکه ملات کاشیکاری یا چسب کاشی و سرامیک به گیرش اولیه خود رسید با اعمال ضربه توسط نوک کفش یا چکش بصورت جانبی ، کلیپس همتراز پیچی پاور شکسته و جدا می شود .

نکات

نکـات مهم تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

  • توجه شود کاشی همتراز پیچی پاور برای کاشی و سرامیک با حداقل ضخامت 8 میلیمتر طراحی شده است و برای همتراز نمودن کفپوش هایی مانند پارکت مناسب نیست و پیشنهاد می شود چنانچه کاشی و سرامیک با ضخامت زیر 8 میلیمتر موجود بود ، از همتراز کننده مدل تخت کوچک استفاده شود.
  • دقت نمایید تایم مناسب جهت گیرش و خشک شدن ملات کاشیکاری و یا چسب کاشی و سرامیک را مد نظر داشته باشید ، سپس نسبت به شکستن کلیپس همتراز کاشی پیچی پاور اقدام نمایید. در صورتی که هنوز ملات کاشیکاری یا چسب زیر کار خشک نشده باشد، ممکن است در صورت حرکت روی سطح، فرو رفتگی و لغزش کاشی و سرامیک ها اتفاق بیفتد که باعث به هم خوردن همسطحی و نظم آرایش آنها نسبت به یکدیگر شود.
  • کاشی همتراز پیچی پاور نسبت به همتراز کننده مدل تخت از نظرشرایط نصب متفاوت است. برای نصب و استفاده از همتراز کاشی و سرامیک تخت نیاز به انبر یا آچار مخصوص وجود دارد ولی همترازکننده پیچی پاور را می توان به راحتی با دست چرخاند و قفل نمود .
  • با توجه به اینکه کلیپس همتراز پیچی پاور یکبار مصرف ولی گوه همیشگی می باشد. در هنگام خرید دقت فرمایید تا به میزان مناسب خریداری نمائید تا از نظر اقتصادی دچار زیان نشوید . چنانچه قصد ندارید سطح مقطع را در یک مرحله کاشیکاری کنید و نصب کاشی و سرامیک در چند مرحله انجام می گیرد ، تعداد گوه یا مهره همتراز پیچی پاور را نسبت به کلیپس پیچی پاور ، به میزان کمتری تهیه شود . زیرا گوه یا مهره همترازکننده پیچی پاور همیشگی بوده و کلیپس تراز کاشی پیچی پاور یکبار مصرف می باشد .
    در صورتیکه مقطعی با مساحت 500 مترمربع قرار است در چهار مرحله کاشیکاری شود، لازم است با توجه به محاسبه تعداد مورد نیاز ، تعداد گوه را یک چهارم تعداد کلیپس پیچی پاور خریداری نمود، تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

بسته بندی

بسته بندی تراز کننده پیچی پاور (همتراز پیچی پاور)

ردیف شرح تعداد 1 همتراز پیچی پاور (جفتی )

20 عدد گوه – 60 عدد کلیپس– 2 کلیپس همتراز پیچی پاور بسته – 100 عددی – 3 گوه همتراز پیچی پاور بسته 30 عددیbag    

 

 

 

ویدئو آموزشی - نحوه استفاده

ویدئو آموزشی-معرفی محصول

ویدئو -پروژه های اجرا شده

دانلود

Image
Image
Image

سوالات متداول

سوالات متداول

محصولات مرتبط - قطعات و ابزارهای کاشیکاری

Image

گونیا متر 5 بازو x850 دو شابلون

Image

نوار کنج

Image

تراز کننده پارکت

Image

تراز کننده کاشی سرامیک

Image

گونیا متر 3 بازو x550 تک شابلون

Image

تراز کننده موزائیک

Image

آچار ( انبر )تراز کننده کاشی

Image

صلیب کاشی 120

Image

تراز کننده پیچی نرمال

Image

صلیب کاشی +

Image

شابلون گونیا x800 چهاربازو

Image

تراز کننده واش بتن

Image

قاپک کاشی ( ساکشن )

Image

گونیا متر 3 بازو x750 دو شابلون

Image

شابلون کنج (کنج متر)

Image

صلیب کاشی T

Image

براکت گوشه

Image

گونیا متر 6 بازو x900 تک شابلون

معرفی بتن پلاست

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی فروش و کارخانه

آدرس: تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل: info@betonplast.com
تلفکس : 65423400-65423500-65423600  - 65423700 - 65423800 - 65423900 

مدیر فروش ‌؛ خانم دهقان      09127659115 - 09127659116

کارشناس فروش؛ خانم عمادی   09124201549 - 09120347805 

نماینده فروش تهران : 

اتوبان جلال آل احمد ، شرق به غرب ، بعد از زیر گذر گیشا ، پلاک 71 ، واحد 4

تلفکس : 02188580775    02188580774

کارشناس فروش : خانم کریمان  09120347806   09120367805

کارشناس فروش : آقای مهندس مبینی  09124856268