Image

واتراستاپ دیواری تخت

شرح محصول - واتراستاپ دیواری تخت

واتراستاپ دیواری تخت(E)

pvc waterstop

wse

واتراستاپ پی وی سی مخصوص آب بندی دیوار

واتراستاپ دیواری تخت چیست؟

استفاده از واتراستاپ در بسیاری از پروژه ها به دلیل ایجاد ایمنی، از ورود آب و نم از خارج سازه به داخل سازه می باشد. در اینگونه از سازه ها مانند استخر یا مخازن تصفیه آب، داخل سازه بتنی آب یا مایعات وجود نداشته و معمولاَ محل نگهداری و انبار محصولاتی مانند آرد و گندم می باشند ، که در صورت برخورد با نم و رطوبت محصولات دچار خرابی و فساد خواهند گردید. برای درزهای انقطاع بتن این سازه ها که به درزهای اجرایی نیز معروف هستند ، استفاده از واتر استاپهای نوع تخت گزینه مناسبی به شمار می رود و بدلیل وجود نداشتن انقباض و انبساط سازه ای، عملکرد درستی در مهار نم و رطوبت نفوذی از درزها، در حالت فشار منفی خواهند داشت. واتراستاپ دیواری تخت به شکل دو طرف آجدار تولید شده و همچنین در طرفین، دارای لبه های پهن تری می باشد ، تا گیره واتراستاپ به آن اتصال پیدا کند. واتراستاپ دیواری تخت عموماََ در درزهای اجرایی و قطع بتن ریزی، مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به فرم هندسی و آجهای در نظر گرفته شده، موجب جلوگیری از نفوذ آب و مایعات از درزهای اجرایی و قطع بتن ریزی می شود. واتراستاپ دیواری تخت در عرضهای 15-17-20-22-30-32-40 سانتیمتر و ضخامتهای 2 تا 6 میلیمتر قابل تولید می باشد. اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم در سازه هایی که انقباض و انبساط وجود ندارد، استفاده از واتراستاپ دیواری تخت گزینه مناسبی محسوب می شود. چنانچه کارفرما بخواهد ، امکان پانچ لبه های واتراستاپ بصورت طول برای نصب و تثبیت نوار آب بندی واتراستاپ به سازه میلگردی توسط سیستم مفتول وجود دارد. همچنین قابلیت تولید واتراستاپ دیواری تخت در Elangation مختلف با توجه به نوع سازه وجود دارد.

به طورکلی واتراستاپ های متعددی وجود دارد که این نوع واتراستاپ ،به نوعی نوار آب بندی محسوب می شود که انعطاف پذیری ایجاد می کند و جهت آب بندی نمودن سطوح برش بتنی و درزهای ساختمان استفاده می شود. این محصول زمانیکه که در بتن قرار می گیرد ، موجب ایجاد یک میانبند ضد آب شده که سبب می شود تا از عبور مایع از درزها جلوگیری نماید.این محصول ارائه شده برخلاف درزگیرهای الاستومری که به سطح در معرض دید اتصال چسبیده اند، واتراستاپ ها موادی می باشند که به طور ویژه ای برای جلوگیری از جریان آب در خود اتصال طراحی شده اند. از این نوع واتراستاپ ها در درزهای ساختمانی و انقباضی کمترین حرکت را دارند، همچون درزهای انبساط، انقباض یا ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند.

واتر استاپ ، واتراستاپ دیواری تخت 

خواص ویژه

خواص ویژه واتراستاپ دیواری تخت

خواص ویژه واتر استاپ دیواری تخت چیست؟

 • دوام كششی  بالاتر از استاندارد
 • انعطاف پذیری  زیاد در جهت طول و عرض
 • مقاوم در برابر اسیدها و مواد  قلیایی
 • مدت زمان کارایی برابر با عمر سازه

 بیشتر بدانید ؛ PVC واتراستاپ 

موارد مصرف

موارد مصرف واتراستاپ دیواری تخت

موارد مصرف واتراستاپ دیواری تخت چگونه می باشد؟

 • پیش گیری از عبور آب در درزهای اجرایی و انبساطی سازه ها
 • آب بندی درزهای سازه های بتنی در مجاورت آب و مایعات
 • آب بندی سدها کانال ها و لوله های بتنی
 • آب بندی سازه های هیدرولیكی
 • آب بندی استخرها و دریاچه های مصنوعی

 

قیمت واتراستاپ دیواری تخت

قیمت واتراستاپ دیواری تخت 

 

 ردیف  شرح کالا  بسته بندی  قیمت هر بسته
 1  قیت واتر استاپ دیواری تخت 15cm رول 25m  تماس بگیرید
 2  قیت واتر استاپ دیواری تخت 17cm رول 25m  تماس بگیرید
 3  قیت واتر استاپ دیواری تخت 20cm رول 25m  تماس بگیرید 
 4  قیت واتر استاپ دیواری تخت 24cm  رول 25m  تماس بگیرید 
 5  قیت واتر استاپ دیواری تخت 30cm  رول 25m  تماس بگیرید
 6  قیت واتر استاپ دیواری تخت 40cm  رول 25m  تماس بگیرید 

روش نصب

روش نصب واتراستاپ دیواری تخت

روش نصب واتراستاپ دیواری تخت چگونه می باشد؟

در این مرحله ابتدا واتراستاپ را در محلی كه پیش بینی قطع بتن شده است قرار دهید، بصورتی كه نیمی از عرض واتراستاپ  در بتن ریزی  اول و نیمه دیگر آن در بتن ریزی دوم دفن شود . سپس بتن را به آرامی ریخته تا واتراستاپ از محل نصب جدا نگردد.
مراحل گفته شده بالا در مورد واتراستاپ حفره دار نیز صدق می کند ، با این تفاوتی كه حفره واتراستاپ دقیقا" در محل پیش بینی شده  درز انبساط  جایگذاری می شود . جهت ثابت سازی و اتصال واترستاپ در سازه ها، از گیره هایی كه به این منظور طراحی شده اند استفاده کنید.

اتصال دو سر واترستاپ دیواری تخت

برای اتصال دو سر واتراستاپ تخت به دو صورت قابل اجرا می باشد :

 1. توسط دستگاه هویه دو سر واتراستاپ پی وی سی تخت را گرم کنید تا به صورت مذاب درآید سپس دو سر واتراستاپ را بر روی یکدیگر قرار دهید تا اتصال صورت گیرد که پس از اینکه سرد شد به صورت یکپارچه در آید.
 2. به وسیله چسبهای صنعتی که برای اتصالPVCنرم مناسب است نصب دو سر واتراستاپ صورت می گیرد ، بدین ترتیب که تقریبا30 سانتی متر از دو سر واتراستاپ را بصورت اورلب بر روی هم قرار دهید و میان آنها را از چسب مورد نظر آغشته کرده و تحت فشار قرار میدهند تا کاملا یکدیگر را جذب نمایند.

نگهداری

نگهداری واتراستاپ دیواری تخت

درصورت نگهداری واتر استاپ ها در بسته بندی اصلی و باکشیدن چادر جهت حفاظت از تابش خورشید، اکسیژن و اُزن مقاومت های اعلام شده تا 12 ماه پایدار خواهند ماند

بسته بندی

شرح

عرض cm ضخامت mm درصد ارتجاع بسته بندی

واتراستاپ دیواری تخت 

E Waterstop 15

15cm 2.5 240،270،300  % 25m

واتراستاپ دیواری تخت 

E Waterstop 17

17cm 2.5 240،270،300  % 25m

واتراستاپ دیواری تخت 

E Waterstop 20

20cm 3 240،270،300  % 25m

واتراستاپ دیواری تخت 

E Waterstop 24

24cm 3 240،270،300  % 25m

واتراستاپ دیواری تخت 

E Waterstop 30

30cm 3.5 240،270،300  % 25m

واتراستاپ دیواری تخت 

E Waterstop 40

40cm 4 240،270،300  % 25m

PVC واتراستاپ                            ,                            واتراستاپ دیواری حفره دارد                            ,                               واتراستاپ دمبلی تخت 

سوالات متداول

انواع درز بتنی برای انتخاب نوع واتراستاپ به چه صورت می باشد؟

در ابنیه بتنی کانال ها و سازه های انتقال آب ، درزهایی که بین بتن ریزی های مختلف ایجاد می شود را می توان به صورت زیر تقسیم بندی نمود . این درزها ممکن است به صورت افقی یا عمودی در امتداد جریان یا عمود بر مسیر جریان باشند و واتراستاپ مناسب براساس نوع درز انتخاب می شود . درزهای اجرایی ( افقی و در امتداد جریان )‌: برای این درزها واتراستاپ های تخت مناسب می باشند . درزهای انقطاع ( افقی – عمودی و عمود بر امتداد جریان )‌: برای این درزها واتراستاپ های تخت مناسب می باشند . درزهای انبساطی ( افقی – عمودی و عمود بر امتداد جریان ): برای این درزها واتراستاپ های حفره دار مناسب می باشند .

سوالات متداول

برای نصب واتراستاپ چند عدد گیره در هر متر طول باید مورد استفاده قرار گیرد؟

میزان استاندارد مصرف گیره واتراستاپ در هر متر مربع 4 عدد می باشد . یعنی در هر 25 سانتی متر از طول باید یک عدد گیره واتراستاپ نصب شود 

محصولات مرتبط - واتراستاپ

Image

PVC واترا ستاپ

Image

واتراستاپ دمبلی حفره دار

Image

واتر استاپ بنتونیتی

Image

واتراستاپ کفی تخت

Image

واتراستاپ دیواری حفره دار

Image

واتراستاپ کفی حفره دار

Image

واتراستاپ دمبلی تخت

Image

گیره واتراستاپ

Image

واتر استاپ هیدروفیلی

درباره بتن پلاست

logowh

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی و کارخانه

آدرس : تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل : info@betonplast.com

تلفکس :

65423400  -  65423500  -  65423600 

65423700  -  65423800  -  65423900

ارتباط با واحد فروش

مدیر فروش ‌:

خانم دهقان

0912765911509127659116

کارشناس فروش :

خانم عمادی

09124201549 - 09120347805 

خدمات بتن پلاست

کاتالوگ محصولات

اخبار و مقالات 

Whatsapp Premium

با سلام
به سایت بتن پلاست خوش آمدین
برای طرح سوال در مورد وب سایت یا محصولات با کارشناسان ما میتونید مستقیم از طریق WhatsApp چت کنید. تیم فروش بتن پلاست همیشه پاسخگوی شما هستن.

    چت واتس اپ
Close and go back to page