Image

خمیر بندکشی جعبه ای پروفاب

شرح محصول - خمیر بندکشی جعبه ای پروفاب

شرح خمیر بندکشی جعبه ای پروفاب

گاهی در اکثر موارد نشتی میان بندهای کاشی و سرامیک در اثر شسته شدن ملات های بندکشی با آب و شوینده های اسیدی بوجود میاید .در این شرایط خمیر بندکشی می تواند کمک بزرگی به رفع مشکل باشد زیرا با بندکشی مجدد توسط نانو خمیر بندکشی پروفاب جعبه ای، می توان بندها را پر نموده و درزها را بصورت قطعی و صد در صد آب بندی کرد. خمیر بندکشی این گونه استفاده می شود که ابتدا باید توسط یک شی نوک تیز، بندهای قدیمی و پوسیده را بتراشید و کاملا خالی نمائید . سپس توسط فشار آب یا فشار باد، بندها را کاملا تمیز نموده و محتویات داخل خمیر بندکشی جعبه ای پروفاب را اجرا نموده و کاردک کشی می کنیم. یکی از انواع بسته بندی های در نظر گرفته شده برای خمیر بندکشی پروفاب ، بسته بندی جعبه ای می باشد که حاوی یک عدد تیوپ به همراه نازل سوزنی و دو عدد کاردک ویژه پروفاب می باشد. تعداد 24 عدد خمیر بندکشی جعبه ای پروفاب داخل یک کارتن بسته بندی و ارائه می شود. آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه بندکشی و ترمیم کاشی و سرامیک خمیر بندکشی جعبه ای پروفاب است که در بسته بندی تیوپی و لوکس و با بالاترین کیفیت فرموله و تولید شده است.
بسته بندی جعبه ای خمیر بندکشی پروفاب از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر نسبت به سایر بسته بندی های ارائه شده برای این محصول می باشد. بسته بندی جعبه ای فقط برای خمیر بندکشی با رنگ سفید در نظر گرفته شده است و با توجه به اینکه امکان مشاهده رنگ داخل تیوپ داخل جعبه وجود ندارد برای خمیر بندکشی رنگی این نوع بسته بندی در نظر گرفته نمی شود.

میزان مصرف

میزان مصرف خمیر بندکشی پروفاب جهت ماهیچه کشی گوشه ها

  • میزان مصرف خمیر بندکشی تیوپی پروفاب جهت ماهیچه کشی بین دیواره و کف بستکی به ابعاد و فرم هندسی ماهیچه مورد نظر دارد. به طور مثال برای ماهیچه کشی با ابعاد 3*3 میلیمتر و با فرم هندسی پخی، هر تیوپ 250 گرمی خمیر بندکشی تیوپی پروفاب برای 5 الی 7 متر طول کافیست.
  • برای همین ابعاد ولی فرم هندسی کمانی، هر تیوپ 250 گرمی خمیر بندکشی پروفاب 6 الی 8 متر طول را ماهیچه کشی خواهد نمود. با تغییر فرم هندسی و ابعاد ماهیچه کشی، به همان نسبت میزان مصرف خمیر بندکشی تیوپی پروفاب افزایش یا کاهش خواهد داشت.
  • خمیر بندکشی پروفاب در سه نوع بسته بندی جعبه ای و استندی و پکی تولید و عرضه بازار می شود. تیپ رنگ و نوع بسته بندی در قیمت خمیر بندکشی موثر می باشد. برای دریافت لیست قیمت با کارشناسان فروش شرکت پروفاب تماس حاصل فرمایید.

روش مصرف

روش مصرف از خمیر بندکشی تیوپی پروفاب با بسته بندی جعبه ای


  • هر جعبه خمیر بندکشی تیوپی پروفاب، حاوی یک عدد تیوپ حاوی 250 گرم خمیربندکشی، یک عدد نازل سوزنی مخصوص پروفاب و 2 عدد کاردک ویژه می باشد. دقت نمایید قبل از اقدام به باز نمودن پلمپ خمیر بندکشی پروفاب، ابتدا بندها و درزها و سطوح مورد نظر برای اجرا را اماده سازی نمائید. فویل پلمپ را از نوک تیوپ باز نموده و سپس درب سوزنی را روی تیوپ ببندید. توسط کاتر و با توجه به پهنای درز، درب سوزنی را از محل مناسب ببرید.
  • خمیر بندکشی جعبه ای با کاردک ، با اعمال فشار روی تیوپ به راحتی مواد داخل تیوپ خمیر بندکشی پروفاب، از نوک درب سوزنی خارج شده و روی بند یا مقطع مورد نظر قرار می گیرد. پس از اجرای خمیر بندکشی پروفاب در محل مورد نظر با کشیدن کاردک سطح را فرم داده یا تسطیح نمائید.

نگهداری

نگهداری خمیر بندکشی جعبه ای پروفاب

اصول نگهداری خمیر بندکشی جعبه ای پروفاب

مدت : یکسال در بسته بندی اولیه box

شرایط : دور از سرما و یخبندان، گرماو تابش مستقیم و طولانی نور خورشیدkeepdry

بهترین دمای نگهداری : 10+ الی 30+ درجه

بسته بندی

بسته بندی خمیر بندکشی جعبه ای پروفاب

تیوپ 250 گرمیbox   

ویدئو آموزشی - نحوه استفاده

ویدئو آموزشی-معرفی محصول

ویدئو -پروژه های اجرا شده

دانلود

Image
Image
Image

سوالات متداول

برای تولید خمیر بندکشی پروفاب از چه نوع رزین هایی استفاده شده است ؟

خمیر بندکشی پروفاب از رزین های آکریلیک استایرن چند مونومره پایه آب فرموله و تولید شده است .خمیر بندکشی پروفاب از رزین های آکریلیک استایرن چند مونومره پایه آب فرموله و تولید شده است .

سوالات متداول

آیا امکان اجرای خمیر بندکشی پروفاب در فضای باز و نمای بیرونی ساختمان وجود دارد؟

خمیر بندکشی پروفاب را می توان به راحتی در نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار داد و نسبت به کلیه روشهای موجود برای بندکشی و درزگیری نمای بیرونی ، مزیت و برتری دارد.

محصولات مرتبط - گروه محصولات پروفاب

Image

خمیر بندکشی استندی

Image

چسب تقویتی ملات بندکشی

Image

چسب آب بندی نانو

Image

خمیر بندکشی پکی

Image

آب گریز کننده سطوح گچی

Image

چسب تقویتی چسب کاشی

Image

چسب تقویتی سیمان کاری

Image

آب گریز کننده آردواز سیمانی

Image

پاک کننده سیمان و شوره از آجر

Image

پاک کننده سیمان از ابزار فلزی

Image

چسب تقویتی گچ کاری

Image

کاردک بندکشی و ماهیچه کشی

Image

پاک کننده سیمان از کاشی

Image

خمیر بندکشی آب بند

Image

چسب آب بندی درز کاشی و سرامیک

Image

آب بند کننده کف بالکن و تراس

Image

رزین براق کننده سنگ آنتیک

Image

عایق و آب بند کننده سطوح نانو

معرفی بتن پلاست

تولید کننده انبوه اسپیسر و صلیب های کاشی ، نوارهای آب بندی واتراستاپ ، مواد شیمیایی بتن مانند روانسازهای بتن ، مواد آب بند کننده بتن ، انواع عایق های ساختمانی ، گروت ها و مواد ترمیمی بتن ، انواع چسب های ساختمانی

دفتر مرکزی فروش و کارخانه

آدرس: تهران . ملارد . صفادشت . بعد از میدان نبی اکرم . قبل از آتش نشانی . پلاک ۱۱۲ . شرکت شیمیایی بتن پلاست

آدرس ایمیل: info@betonplast.com
تلفکس : 65423400-65423500-65423600  - 65423700 - 65423800 - 65423900 

مدیر فروش ‌؛ خانم دهقان      09127659115 - 09127659116

کارشناس فروش؛ خانم عمادی   09124201549 - 09120347805 

نماینده فروش تهران : 

اتوبان جلال آل احمد ، شرق به غرب ، بعد از زیر گذر گیشا ، پلاک 71 ، واحد 4

تلفکس : 02188580775    02188580774

کارشناس فروش : خانم کریمان  09120347806   09120367805

کارشناس فروش : آقای مهندس مبینی  09124856268